KEYANG

KEYANG

Działalność KEYANG w zakresie elektronarzędzi rozpoczęła się w 1977 roku. Jako profesjonalny producent wysokiej jakości KEYANG poszerzył linię produktów konkurując z czołowymi światowymi dostawcami. Teraz ma ponad 120 różnych narzędzi przewodowych i bezprzewodowych. Tak szeroki asortyment i sprawdzona jakość sprawiły, że obecna pozycja KEYANG na rodzimym rynku Korei jest wiodąca. Poza Koreą KEYANG współpracuje z czołowymi światowymi producentami i sprzedawcami pod ich markami własnymi (m.in. HiKOKI, MAKITA, HILTI).

W oparciu o zgromadzone technologie i doświadczenia, KEYANG mocno ugruntował swoją pozycję jako profesjonalny producent elektronarzędzi w ciągu ostatnich 40 lat. KEYANG zyskuje również reputację w branży motoryzacyjnej, rozwijając działalność jako partner HYUNDAI-KIA Motors i innych wiodących światowych producentów samochodów.

KEYANG stale tworzy nowe innowacyjne nowe produkty dzięki swojemu centrum badawczo-rozwojowemu założonemu w 1989 roku. Ciągłe inwestycje w badania i rozwój zwiększyły możliwości technologiczne. Koncentracja na tworzeniu najlepszych produktów doprowadziła nie tylko do ulepszenia istniejących produktów, ale także pozwoliła Keyang rozszerzyć się na branżę e-mobilności, zdrowia i rekreacji.

TECHNOLOGIE KEYANG

Wysoce wydajny silnik bezszczotkowy
Silnik BLDC jest uważany za silnik o wysokiej wydajności, który jest w stanie zapewnić znaczny moment obrotowy w szerokim zakresie prędkości.

Ergonomiczny design & Komfortowy uchwyt
W idealnej sytuacji pracownik powinien być w stanie obsługiwać narzędzie jedną ręką. Ważne jest również, aby środek ciężkości był wyrównany ze środkiem dłoni chwytającej.

Sprawdzona technologia
Baterie litowo-jonowe (Li-Ion) to najlepsza technologia w akumulatorach wprowadzona do elektronarzędzi bezprzewodowych.

Keyang12
1~2 poziomy regulowanej prędkości - zamiast jednej prędkości wszystkie narzędzia Keyang są zaprojektowane z silnikiem dwubiegowym. Generalnie jest on oznaczony jako "wysoka" i "niska" prędkość, która oferuje wiele możliwości.

Jakość
Narzędzia Keyang Powertools są wykonane z niezwykle trwałych i odpornych na użytkowanie materiałów, takich jak solidny poliamid wzmocniony włóknem szklanym i odlewane aluminium. Keyang potrafi "dużo zaoferować".

Serwis
Keyang jest sprzedawany w Europie poprzez sieć dealerów. Naprawy i/lub konserwacja są przeprowadzane lokalnie i bezproblemowo.