Kern saw blade-Laser TRACER tarcza do asfaltu 350 x 25,4

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: KERN DEUDIAM
  • Kod producenta: 4250004247338
  • Dostępność: Dostępne ostatnie sztuki Dostępne ostatnie sztuki

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 365,04 zł 449,00 zł
  • Paypal, Płatność gotówką, Płatność przelewem, PayU, Paynow, Przelewy24, Płatności ratalne
  • Sprawdź raty

Tarcza przeznaczona do cięcia asfaltu.
Idealnie nadaje się do cięcia na sucho, a zastosowanie chłodzenia przedłuża jej żywotność.

Spawane laserowo segmenty do korpusu dysku.
Segmenty o wysokości 10 mm.

24 spawanych laserowo segmentów do korpusu dysku o wymiarach 40x3x10 mm

Czy to w anglo-francuskim tunelu, w Bayer Arena, w Savoy Hotel London czy w luksusowym hotelu Burj-al-Arab: diamentowe narzędzia i maszyny firmy „Kern-Deudiam” są używane w ponad 50 krajach na całym świecie. Burmistrzowie i deweloperzy mogli przekonać się o wyjątkowej jakości „Made in Hövelhof” podczas ostatniej wizyty w firmie w miesiącu.

W 1977 roku znana przedsiębiorcza rodzina Hövelhoferów Liemke założyła firmę „Deudiam” w Industriestraße wraz z dwoma ówczesnymi wspólnikami. Przez ponad 30 lat Hartwig Liemke był dyrektorem zarządzającym firmy zajmującej się „niemieckim diamentem” i w ciągu kilku lat rozwinął się w jednego z wiodących niemieckich producentów narzędzi diamentowych. „W Niemczech jest tylko 4-5 firm, które nadal same produkują narzędzia diamentowe” – mówi doświadczony przedsiębiorca, odnosząc się do ogromnego rozwoju w ostatnich latach.

Na początku produkowana była tylko dla usługodawców specjalnych, dziś instalatorzy w szczególności polegają na ostrości domu „Deudiam”. Ta grupa klientów została również wykorzystana poprzez zakup firmy Kern z Bielefeld, która posiada wieloletnie doświadczenie jako specjalistyczny sprzedawca dla firm instalacyjnych. Od początku 2008 roku obie firmy połączyły się pod dachem Hövelhof i są zarządzane przez Marko Waymanna.

„Rocznie przetwarzamy 700 000 karatów diamentów przemysłowych i produkujemy 85 000 diamentowych tarcz tnących i 40 000 wierteł wszystkich rozmiarów” – mówi dyrektor zarządzający, który jest niezwykle zadowolony z rosnącej sprzedaży. Za odpowiednią mieszankę odpowiada kierownik produkcji Sergio Gärtner, który porównuje swoje sekretne przepisy do sadzawki z tortami: „Mieszę kilka proszków metali, takich jak kobalt, miedź, wolfram lub żelazo i dodaję diamenty jak rodzynki! Jeśli ma być cięty twardy materiał, potrzebuję miękkiej mieszanki i odwrotnie”, brazylijski metalurg stale rozwija produkty dostosowane do potrzeb. W końcu narzędzia muszą być w stanie szlifować lub wiercić wszelkiego rodzaju kształty kamienia, takie jak beton, asfalt, granit czy marmur.

Firma ma około 55% udziału w eksporcie i w coraz większym stopniu obsługuje kraje Bliskiego Wschodu i Europy Wschodniej.

Charakterystyka:

Średnica zewnętrzna - 350 mm
Średnica otworu - 25,4 mm
Grubość - 3.0mm
Wysokość warstwy diamentu - 10 mm
Przeznaczenie - asfalt
Zastosowanie - do cięcia na sucho/mokro